У доманівському ЗЗСО І-ІІІст. №1 проведено заходи до Дня Європи

Дата: 17.05.2021 15:29

14 травня в 10-Б класі було проведено класну годину на тему «День Європи - свято миру та єдності»

Рішення стосовно Дня Європи було прийнято в 1985 році на саміті ЄС у Мілані. Від тоді це свято відзначається кожного року. В Україні, згідно Указу Президента з 2003 року День Європи ми святкуємо в третю суботу травня. Цей день став символом нового початку, вільного та успішного шляху, мирної співпраці між суверенними націями, що ґрунтується на спільних цінностях та інтересах, миру, солідарності, демократії, добробуту людей та верховенства права. Прагнення до європейського рівня життя, європейських цінностей і стандартів визначило європейський вибір нашої країни.

Під час заходу учні переглянули відео «День Європи в Україні - цікаво про найважливіше», активно відповідали на питання вікторини «Європейські перегони».