Вітання Доманівського селищного голови з Днем Європи

Дата: 15.05.2021 09:41

Фото без описуШановні жителі Доманівської громади!

Щиро вітаю вас із Днем Європи, який ми щорічно відзначаємо у третю суботу травня. Своєю історією, географічним розташуванням і багатовіковою боротьбою наш народ здобув право жити в європейському домі. Більше 20-ти років разом з іншими європейськими державами Україна утверджує демократичні цінності та відкриває нові перспективи для свого розвитку. А з 2017 – офіційно запровадила вільний, безвізовий переїзд громадян до країн Європейського Союзу.

Впевнений, що наша держава і надалі працюватиме відповідно до цінностей та принципів притаманним ЄС, що гарантують рівні можливості та правову захищеність для кожного громадянина. Саме така політика і є запорукою демократичного розвитку України.

Від щирого серця бажаю терпіння та рішучості на шляху до щасливого, яскравого Європейського майбутнього. Впевнений, що разом ми здійснимо усі необхідні перетворення для втілення нашої європейської мрії, адже Європа починається не за кордоном України – вона починається у серці кожного з нас.

селищний голова            Віктор Власюк