Сьогодні, 12 травня жительці с. Кузнецово Маріне Мкртчан вручено медаль "Мати-героїня"

Дата: 12.05.2021 15:50

Фото без описуВідповідно до Указу Президента України від 15 грудня 2020 №568/2020 Маріне Мкртчан присвоєно Почесне звання "Мати-героїня".

Маріне Мануківна народила вісьмох дітей. Вона є зразковою матір'ю та прикладом самовідданості, любові та мудрості.

Разом зі своїм чоловіком Сергієм вона виховує та піклується про здоров'я дітей, фізичний, духовний і моральний розвиток. Діти у свою чергу допомагають батькам поратись у господарстві.

У цій великій сім'ї шестеро дітей навчаються у Кузнецівському ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. Героя АТО Андрія Матвієнка. Найстаршому сину Артуру - 17 років, а наймолодшій Алісі трішки більше двох років.

Почесну відзнаку Маріне Мануківні вручив голова Вознесенської райдержадміністрації Сергій Шурабура. Від імені Доманівського селищного голови привітала багатодітну мати секретар селищної ради Вікторія Кузніченко, також до вітань приєдналася начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту райдержадміністрації Олена Маценко.

Гості подякували їй за відданість та любов, якими вона керується у виховані дітей і побажали довгих років життя, здоров’я, наснаги, сміху, радості в родині, любові та добробуту.