Вітання Доманівського селищного голови із Днем матері!

Дата: 09.05.2021 13:48

Фото без описуДорогі жінки, любі наші матері! Кожен із нас від дитинства й до своїх останніх днів несе в душі єдиний і неповторний образ – образ мами, яка все зрозуміє, пробачить і завжди любитиме, незважаючи ні на що. У цілому світі мірою гідності людини вважається його подяка Матері за життя, за всі її старання, виховання й самопожертву. Материнська любов зігріває нас упродовж усього життєвого шляху.

Усі наші перемоги, то найбільше щастя для наших мам. Наш біль, то їхній найбільший біль. Материнське серце завжди болітиме, не дивлячись на те, скільки років дитині – 5, 18 чи 40. Адже доки в нас є матері, то ми ще діти.

Цінуйте кожну мить! Бо завжди не вистачить одного дзвінка, однієї розмови, однієї зустрічі…

Міцного здоров’я кожній мамі! Будьте усміхненими, бережіть своє внутрішнє сяйво! Тепла та затишку, злагоди, душевного спокою!

Зі святом, любі матусі!

Доманівський селищний голова                              Віктор Власюк