Вітання ветерану Другої світової війни Дудару Анатолію Терентійовичу з Днем Перемоги

Дата: 07.05.2021 15:06

Фото без описуЗ нагоди 76-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні вітаю жителя селища Доманівка - ветерана Другої світової війни Дудара Анатолія Терентійовича.

Анатолій Терентійович народився  у  1926  році  на  хуторі  Новому.

Після звільнення району від окупантів був мобілізований  райвійськкоматом  до  лав  Червоної Армії.

Воював у складі 3-го Українського фронту. Учасник боїв під час Яссо – Кишинівської операції. Потім були бої за визволення Болгарії, Угорщини,  Югославії,  Австрії.  На  озері  Балатон був  тяжко  поранений,  звістку про Перемогу Анатолій Тарентійович зустрів у госпіталі.

Вже у мирний час під час свят, піснею «летять перлітні птиці» ветеран  висловлював свою любов до України та своєї дружини.

Бажаю Вам шановний Анатоліє Терентійовичу здоров’я, життєвої енергії та довгих років життя. Зі святом!

селищний голова                             Віктор Власюк