Звернення Доманівського селищного голови з нагоди Дня пам’яті та примирення та 76-у річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Дата: 07.05.2021 14:49

Фото без описуШановні жителі Доманівщини, учасники Другої світової війни!

Відзначаючи День пам’яті і примирення та 76-у річницю Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, ми серцем, душею та розумом відчуваємо, що найдорожчим є Мир, найсвятішою - Перемога над ворогом.

Скільки б не минуло часу, а День Перемоги завжди буде світлим днем зі сльозами на очах. Цей жертовний подвиг нашого народу завжди житиме у наших серцях.

Ми схиляємо голову перед тими, хто віддав життя за рідну землю, перед тисячами наших земляків, які мужньо боролися на фронтах, самовіддано працювали на підприємствах у тилу, перед кожним, хто день за днем наближав звільнення світу від нацизму. Ця пам'ять - непідвладна часу, вона вічна. У наших душах і серцях сьогодні - гордість і радість зі святою скорботою. Бо дуже велика була ціна Перемоги.

Дорогі земляки від щирого серця бажаю вам, вашим сім’ям міцного здоров’я, щастя і благополуччя, любові і шани, мирного ясного неба та віри у славне майбутнє України! Нехай на нашій благословенній землі запанує мир, спокій та добро!

селищний  голова                             Віктор Власюк