До відома жителів Доманівської громади!

Дата: 30.04.2021 14:52

У квітні цього року Доманівською селищною радою проводився місячник з благоустрою.

Протягом місяця відділ житлово-комунального господарства, архітектури та благоустрою Доманівської селищної ради здійснював роботу щодо усунення стихійних сміттєзвалищ та прибирання територій кладовищ.

На кладовищах упорядковано територію, вивезено «гори сміття», з метою упорядкування могил завезено пісок, вириті ями для складання сміття, яке потім буде вивезено.

Доманівська селищна рада звертається до усіх жителів громади з проханням під час упорядкування могил свої родичів та близьких складати сміття до спеціальних ям, не викидайте його на алеях та біля огорожі до кладовищ.

Сподіваємось на вашу сумлінність та підтримку.

Яма для сміття!