Привітали жительку села Олександрівка Тамару Іванівну Табунщик з 95 - річним ювілеєм

Дата: 27.04.2021 11:20

Фото без опису23 квітня жителька села Олександрівка Табунщик Тамара Іванівна відзначала 95-річний ювілей. Односельчани та сусіди знають Тамару Іванівну, як сумлінну та відповідального працівника, завжди усміхнену добру жінку.

З привітаннями до ювілярки завітали секретар Доманівської селищної ради Вікторія Кузніченко та староста села Василь Літвін.

Гості щиро віншували довгожительку подарунками та бажали цій сильній жінці міцного здоров’я, благополуччя, довголіття, життєвого оптимізму та бадьорості духу.

Сама ж іменинниця раділа гостям і дякувала за увагу до неї та теплі слова привітань. Вона із задоволенням розповідала про своє життя та поділилася секретом довголіття, зазначивши що весь вік працювала і робила людям лише добро. Саме завдяки цьому Бог і подарував їй щастя дожити до такого поважного віку.