Звернення Доманівського селищного голови з нагоди 35 - річниці аварії на Чорнобильській АЕС

Дата: 25.04.2021 14:20

Фото без описуШановні учасники ліквідації Чорнобильської катастрофи та жителі Доманівської громади!

Минає 35 років від страшної дати, коли у ніч на 26 квітня 1986 року стався вибух на четвертому енергоблоці Чорнобильської атомної електростанції. Ця ніч розділила не тільки українську, а й світову історію на дві половини, а саме слово – «Чорнобиль» стало синонімом трагедії та людського горя.

Та чорна дата увійшла в історію, в усі хроніки людства, як невигойна рана на тілі України. Катастрофа вважається найбільшою за всю історію ядерної енергетики. Збитки від катастрофи не піддаються обліку, бо неможливо оцінити шкоду, завдану здоров'ю людей, втрати від радіоактивного забруднення довкілля, орних земель, джерел водопостачання, рідних домівок. Про наслідки Чорнобильської катастрофи потрібно пам'ятати. Пам'ятати – щоб не допустити повторення жахливих уроків історії. Трагедія Чорнобиля не минула. Вона з нами. У нашому повсякденні.

Шана тим, хто прийняв на себе перший удар ядерної стихії. Вдячність усім, хто ціною власного здоров'я мінімізував наслідки трагедії для прийдешніх поколінь.

Ми низько схиляємо голови перед ліквідаторами Чорнобильської катастрофи, сердечно дякуємо за мужність і відвагу, за виконаний громадянський обов’язок, за порятоване вашими зусиллями людство. Кожен з ліквідаторів Чорнобиля - справжній герой.

Від душі бажаю кожному з вас міцного здоров’я, достатку і злагоди в родинах!

селищний голова                                         Віктор Власюк