Проводиться благоустрій території Доманівської громади

Дата: 20.04.2021 16:59

Фото без описуЗа ініціативи Доманівського селищного голови Віктора Власюка на території громади триває місячник з благоустрою.

У ці дні жителі населених пунктів селищної ради, працівники підприємств, установ та освітніх закладів упорядковують свої садиби та прилеглі території.

Найбільший обсяг робіт з прибирання територій здійснюють працівники з благоустрою відділу житлово-комунального господарства, архітектури та благоустрою Доманівської селищної ради.

У селищі Доманівка працівниками відділу проводиться робота з розчищення від порості узбіччя доріг, території кладовища, накопичена порость буде вивезена та подрібнення на щепу. На автошляхах прибирається залишковий ґрунт, здійснюється білування бордюрів.

Найбільш проблемне питання усіх населених пунктів громади є стихійні сміттєзвалища, їх розчищення та ліквідація потребує значних матеріальних ресурсів та часу, робота з їх ліквідації вже розпочата. За допомогою важкої техніки, на території колишнього цегляного заводу та першої бригади здійснюється згортання сміття для його подальшого вивезення.

Звертаємось до всіх жителів громади: "Бережіть довкілля, відвозьте сміття лише на спеціально відведені сміттєзвалища.

Також сьогодні здійснено заміну ламп вуличного освітлення на вулицях Західна та Українська. Робота в цьому напрямку продовжується.