Доманівський пункт постійного базування екстреної медичної допомоги отримав новий автомобіль екстреної медичної допомоги

Дата: 21.04.2021 15:20

Фото без описуШість автомобілів екстреної медичної допомоги закуплено комунальним підприємством «Миколаївський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Миколаївської обласної ради.  Згідно з розподілом карету невідкладної допомоги отримав пункт постійного базування у селищі Доманівка,  вартість автомобіля складає 1 млн 960 тис. грн.

В урочистій церемонії передачі автотранспорту бригадам взяли участь голова Миколаївської облдержадміністрації Віталій Кім, заступник голови облдержадміністрації Ігор Кузьмін, начальник управління охорони здоров'я облдержадміністрації Павло Георгієв, депутати Миколаївської обласної ради, Доманівський пункту постійного базування представляв депутат селищної ради, старший фельдшер КП «МОЦ екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Миколаївської облради Едуард Шапоренко, який і отримав ключі від автомобіля.

Під час передачі автомобілів, голова облдержадміністрації Віталій Кім подякував всім лікарям за самовіддану, сумлінну працю, яку вони роблять для всіх нас у такі складні часи. Також, він зазначив, що це перша партія з 32 сучасних автомобілів екстреної медичної допомоги.

Селищна рада вдячна керівництву облдержадміністрації за розуміння ситуації, адже якісне обслуговування жителів у численних населених пунктах громади, які географічно знаходяться на досить великій відстані від Доманівського пункту базування екстреної медичної допомоги потребує додаткових спецавтомобілів.