Міжнародний захід пам’яті з нагоди Йом га-Шоа

Дата: 08.04.2021 16:21

Фото без описуСьогодні, 8 квітня в Ізраїлі та за його межами відзначається  національний День пам’яті та жалоби – Йом га-Шоа. Миколаївська Спілка єврейської культури та Меморіальний Центр Голокосту «Бабин Яр» організували цього дня міжнародний захід – запалювання свічок Пам’яті у різних містах та селах, де відбувалися розстріли євреїв. Захід проведено у онлайн - режимі у зв’язку з пандемією COVID-19.

Доманівська громада теж долучилась до міжнародного пам’ятного заходу, участь у ньому взяли секретар селищної ради Вікторія Кузніченко, начальник відділу освіти Вознесенської райдержадміністрації Олена Маценко, депутат селищної ради Євгеній Осадчук, голова Доманівської організації ветеранів України Раїса Осадчук, краєзнавці Наталія Фалько та Марина Лацановська.

Учасники заходу біля пам’ятних знаків вшанували жертв Голокосту колишньої Трансністрії, - території, що була окупована фашистсько-румунськими військами: Одесі, Миколаєві, Чернівцях, Доманівці, Богданівці, Мостовому, Берізках, Акмечетці. Запалили вогонь пам’яті також у Бабиному Яру, Ізраїлі та Нью-Йорку.