До уваги громадян!

Дата: 07.04.2021 14:00

Фото без описуНа звернення Доманівської селищної ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України з проханням внести зміни до Закону України «Про повну загальну середню освіту» та надати нашим дітям можливість отримати повноцінну освіту в рідній школі Міністерство освіти і науки України надало відповідь.

У Верховній Раді України вже зареєстрований проєкт Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення механізмів формування мережі ліцеїв для запровадження якісної профільної середньої освіти» (реєстр. «4629-1). Законопроєкт спрямований на забезпечення доступності повної загальної середньої освіти і передбачає врегулювання важливих для нашої громади питань:

• у складі ліцеїв зможуть функціонувати структурні підрозділи дошкільної та початкової освіти;
  • у складі ліцеїв має бути не менше двох 10 класів (замість чотирьох) та  не менше трьох профілів навчання.