Проведено перевірку дотримання карантинних вимог закладами загальної середньої освіти та дошкільної освіти селища Доманівка

Дата: 06.04.2021 16:47

Фото без опису6 квітня робочою групою Доманівської селищної ради по здійсненню перевірок щодо дотримання санітарних норм та карантинних вимог відповідно до Постанови КМУ від 9.12.2020 року №1236 проведено перевірку закладів загальної середньої освіти та дошкільної освіти селища Доманівка.

Перевірка проводилась стосовно виконання рішення Протоколу місцевої комісії з питань техногенної - екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій при Доманівській селищній раді від 5 квітня 2021 року № 6, а саме організації освітнього процесу у закладах загальної середньої освіти, у тому числі для 1-4 класів закладів загальної середньої освіти, з використанням технологій дистанційного навчання та обмеження роботи закладів дошкільної освіти відповідно до вимог постанови КМУ  від 09 грудня 2020 року №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами).

За результатами перевірки керівникам освітніх закладів надані роз’яснення та пропозиції щодо дотримання карантинних вимог.