Опитування для батьків щодо якості послуг в освітніх закладах Доманівської громади!

Дата: 01.04.2021 14:46

Фото без описуДоманівська селищна рада проводить соціологічне опитування щодо доступності та задоволеності населення освітніми послугами, які надаються школами громади.

Результатом опитування будуть рекомендації щодо прийняття управлінських рішень з вдосконалення системи шкільної освіти громади.

Ваші відповіді повністю анонімні та конфіденційні, Ваше ім’я не згадуватиметься в анкеті, а дані будуть використовуватись тільки разом з відповідями інших людей в узагальненому вигляді.

Щиро дякуємо Вам за участь в опитуванні!

Заповнити анкету можливо заповнити тут  або  за посиланням