Тільки за умови тісної співпраці судів та уповноважених органів з питань пробації можливо досягти позитивних результатів

Дата: 25.03.2021 15:00

Фото без описуЗ метою налагодження такої співпраці 23 березня  року проведено робочу зустріч за участі начальника Доманівського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області майора внутрішньої служби Шейка Олександра Івановича з головою Доманівського районного суду Миколаївської області  Єгоровою Наталією Іванівною.

Під час зустрічі було обговорено питання  щодо збільшення строків, які надаються на підготовку досудових доповідей, адже це дасть змогу забезпечити суд більш повною та детальною інформацією, що характеризує обвинуваченого, для прийняття судом справедливого рішення про міру його відповідальності. Після обговорення нагального питання було досягнуто позитивних результатів та вирішено питання.