Звернення Доманівського селищного голови з нагоди 77-ї річниці звільнення Доманівщини від фашистських загарбників

Дата: 25.03.2021 15:40

Фото без описуШановні жителі Доманівської громади!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди 77-ї річниці звільнення Доманівщини від фашистських загарбників.

Це велике свято для кожного з нас!

Сьогодні ми низько вклоняємося і висловлюємо слова глибокої вдячності всім учасникам Другої світової війни,  котрі дожили до цих світлих днів.

Особливі слова подяки нашому сивочолому ветерану Анатолію Терентійовичу Дудару, який був призваний до лав Червоної армії саме у ці дні 1944року.

Уславлюємо жителів Доманівщини, хто в тилу самовідданою працею наближав розгром ворога та складаємо глибоку шану солдатським вдовам, дітям війни, які допомагали піднімати наший край з руїн, згадуємо всіх, чиє життя забрала війна.

Ми ніколи не забудемо про цю трагічну сторінку історії, про неймовірно страшну ціну, яку заплатив наш народ за право бути вільним. Ми завжди будемо пишатися подвигом борців за свободу Батьківщини.

Бажаю вам міцного здоров’я, довголіття, доброго настрою, родинного тепла, миру, злагоди, віри, надії та любові, світлої радості й благополуччя!

З повагою

селищний голова                                                                 Віктор ВЛАСЮК