Фахівцями Первомайського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області у складі робочої групи Доманівської селищної ради проведено рейдові перевірки

Дата: 18.03.2021 14:40

Фото без опису17 березня проведена рейдова перевірка 16 об’єктів торгівлі селища Доманівки, щодо виконання вимог постанов Головного санітарного лікаря України в ході яких проводилася   широка  інформаційно -   роз’яснювальна  робота  щодо профілактики поширення коронавірусної хвороби ( COVID-19).

За результатом перевірок об’єктів торгівлі,  виявлено 2 порушення, складено 2 протоколи про адміністративне правопорушення. Під час перевірок з’ясовано, що більшість працівників об’єктів торгівлі не дотримуються вимог постанов. Також з працівниками торгівельних закладів проведена роз’яснювальна робота щодо застосування дезінфікуючих засобів, що є дуже важливим у дотриманні карантинних вимог відповідно до законодавства.

Держпродспоживслужба  наголошує, що  нехтування  правилами дотримування карантинних вимог призводить  до погіршення епідемічної ситуації на території Доманівської громади.

За інформацією відділу державного нагляду

за дотриманням санітарного законодавства

Первомайського  управління