Інформація щодо захворюваності на гостру респіраторну короновірусну інфекцію COVID-19 у Доманівській громаді

Дата: 11.03.2021 15:06

Станом на 11 березня на території Доманівської селищної ради діє «помаранчевий» рівень епідемічної небезпеки, у зв’язку зі збільшенням випадків захворюваності коронавірусною хворобою COVID-19.

У Доманівській селищній раді (селище Доманівка, с. Володимирівка, с. Зелений Яр, с. Кузнецово, с. Петропавлівка та с. Царедарівка) спостерігається значний приріст хворих коронавірусом COVID-19. На даний час хворіє 172 особи, з них перебувають у стаціонарних лікувальних закладах 90 осіб, 82 особи лікуються амбулаторно.

У зв’язку з складною протиепідемічною ситуацією у громаді діють обмежувальні заходи, які передбачені у «помаранчевій» зоні небезпеки, а саме:

• проведення масових (культурних, спортивних, соціальних, релігійних, та інших) заходів дозволене за участі щонайбільше 220 осіб за умови, що 1 особа припадає на 10 кв. м площі будівлі;
  • обмежено планові госпіталізації. Виключення становлять допомога вагітним, новонародженим, пацієнтам з онкозахворюваннями, паліативним хворим, а також випадки, коли є ризик для життя пацієнта.

Заборонено роботу:

• ресторанів вночі;

• спортзалів, фітнес-центрів, закладів культури (крім закладів, що можуть забезпечити відвідування не більше однієї особи на 10 кв. м приміщення);

• масові збори понад 100 осіб (одна людина на 20 кв. м);

Обмеження жовтої і зеленої зон зберігаються.

Тому, звертаємося до жителів громади з проханням не нехтувати правилами захисту, а саме:

• додержуватись умов самоізоляції;
  • витримувати соціальну дистанцію 1,5м
  • дотримуватись маскового режиму в громадських місцях
  • регулярно мити руки та обробляти антисептиком
  • періодично прибирати та дезінфікувати приміщення

Також нагадуємо вам, що за порушення режиму самоізоляції та маскового режиму передбаченні чималі штрафи.

Бережіть себе та здоров’я своїх близьких, дотримуючись карантинних заходів!