Продовжено термін збору документів на матеріальну допомогу!

Дата: 23.02.2021 14:21

Враховуючи численні звернення отримувачів субсидії на житлово – комунальні послуги, продовжено термін здачі документів на отримання одноразової матеріальної допомоги у розмірі 500,00 грн.  у рамках здійснення окремих заходів Комплексної програми соціального захисту населення Миколаївської області « Турбота» на період до 2023 року.

Звертаємо увагу, що здати документи повинні  лише ті отримувачі субсидії на житлово- комунальні послуги, яким виповнилося 80 і більше років, або в складі сім’ї яких є особи, що досягли 80- річного віку, які  ще не здали документи до 10 лютого 2021 року !

Для призначення матеріальної допомоги особою подається такий пакет документів (оригінали, копії оригіналів засвідчуються особистим підписом заявника):

• особиста заява громадянина із зазначенням необхідної суми;

• копія паспорта заявника ;

• копія ідентифікаційного номера ( коду);

• оригінал довідки про склад сім’ї або про зареєстрованих у житловому приміщенні ( будинку) осіб;

• оригінал довідки з банківської установи про відкриття особового розрахункового рахунку ( якщо субсидія перераховується на картковий рахунок).

Документи необхідно терміново надати до відділу соціального захисту та охорони здоров’я Доманівської селищної ради, що знаходиться за адресою : смт. Доманівка, вул. Центральна, 55. ( каб.№ 5).

Консультацію з даного питання можна отримати за телефоном 0664067862.

Відділ соціального захисту та охорони здоров’я Доманівської селищної ради.