Подолали стихію разом

Дата: 05.02.2021 16:29

У всі часи жителі Доманівщини Фото без описувідзначалися своєю працьовитістю, взаємовиручкою, готовністю у скрутний час прийти на допомогу. І нещодавно нашій громаді довелося протистояти природної стихії. Це випробування нам вдалося подолати завдяки чуйним, відповідальним, небайдужим до життя громади людям.

За зроблені добрі страви Доманівська селищна ради висловлює щирі подяки за надважливу допомогу у розчищені від снігу доріг та вулиць населених пунктів громади - керівникам сільськогосподарських підприємств ТОВ «Нива - Союз» Полторан Валентині, ПСП ім. Шевченка Молдованенку Михайлу, ПП «Урожай» Філоненко Іванні, ТОВ «Меліоратор - АгроЮг» Устінову Сергію, директору Маринівського аграрного ліцею Косінчуку Миколі, підприємцям та головам сільськогосподарських фермерських господарств  Тирпаку Павлу, Руденко Олексію, Подерні Леоніду, Радько Сергію, Нємову Леоніду, Радько Олегу, Бровченку Олександру, Кирилюку Дмитру, Шевченку Віктору, Швець Андрію, Бабію Анатолію, Ситнику Олександру, Дерку Анатолію, Рип’янчину Володимиру,Мазуру Володимиру, Прокопенку Вадиму, Лабі Юрію, Морозенку Юрію, Рупі Анатолію, Базаренку Володимиру, Яворському Андрію, Ткаченку Володимиру, Постолу Роману, Шаламаю Івану, Гевичу Віктору, Горошко Інні, Казаряну Арману та всім жителям громади хто долучався до цієї справи.

Окремі слова вдячності висловлюємо нашим рятівникам - працівникам Доманівського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Миколаївській області, які витягали автомобілі наших земляків що опинились у сніговому полоні.

Велике спасибі вам, шановні земляки, за розуміння, самовідданість, організованість і невтомну працю.

селищний голова                                  Віктор ВЛАСЮК