Звернення Доманівського селищного голови щодо складних погодних умов

Дата: 28.01.2021 10:12

Шановні жителі Доманівської селищної ради, наша громада опинилась у одному з епіцентрі складних погодних умов, що охопили частину Миколаївської та Одеської області.

У зв’язку з складною, небезпечною ситуацією, яка сталася, на автомобільних шляхах Доманівської громади обмежено рух для проїзду  всіх категорій транспортних засобів окрім спецтехніки задіяної у розчистці доріг та спеціальних служб. Тому прошу вас не виїздити на автотранспорті за межі населеного пункту.  Наразі для розчищення доріг задіяні усі наявні ресурси.

Сьогодні розгорнуті пункти обігріву у с. Зелений Яр, с. Щасливка (адміністративні приміщення колишніх сільських рад), с. Маринівка (амбулаторія), С. Володимирівка та с. Царедарівка (приміщення ФАПу) де можна зігрітися та отримати необхідну допомогу.

Також звертаюсь до небайдужих жителів громади і волонтерів з проханням надавати посильну допомогу у розчистці снігу та придбані першочергових продуктів харчування одиноко проживаючим людям похилого віку та особам з обмеженими фізичними можливостями.

У разі непередбачуваних ситуацій обов’язково звертатись за допомогою до служби надзвичайних ситуацій за номером 101.

Сподіваюсь на вашу обачливість та розуміння!

селищний голова                                                  Віктор ВЛАСЮК