Вшанували борців за свободу

Дата: 22.01.2021 12:57

22 січня щороку наша країна відзначає День Соборності України.

Визначна подія, що сталася 22 січня 1919 року у Києві на Софійському майдані під час підписання Акта злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки, назавжди увійшла в історію України об’єднавши одну велику українську родину.

З нагоди свята у Доманівці, дотримуючись, карантинних вимог, Доманівський селищний голова Віктор Власюк, секретар Доманівської селищної ради Вікторія Кузніченко, заступник селищного голови з питань виконавчої діяльності Олександра Сохань, працівники виконавчого апарату селищної ради хвилиною мовчання та покладанням квітів до підніжжя Стіни Пам’яті вшанували пам'ять усіх, хто віддав своє життя за Україну.