Виявлено ДНК вірусу африканської чуми свині

Дата: 21.12.2020 14:43

Первомайське  міжрайонне    управління   Головного     управління

Держпродспоживслужби в Миколаївській області    повідомляє  про те, що  відповідно  до звіту Випробувальної лабораторії Миколаївської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби від 17.12.2020р. №004820п.м./20 в 1пробі від патологічного (біологічного) матеріалу свині (селезінка, лімфатичні лімфовузли) від хворої тварини з домогосподарства гр.. Фабрікової О.В. вул..Петра Могили ,107с. Новопетрівське, Новоодеського району Миколаївської області  виявлено ДНК вірусу африканської чуми свині. Просимо посилити засоби захисту  від занесення африканської чуми свиней на територію свиногосподарств.

В разі захворювання чи загибелі свиней терміново інформувати  за телефоном: т. (05152)9-11-86