У Новоодеському районі Миколаївської області зареєстровано спалах вірусу грипу птиці типу А1 субтипу Н5

Дата: 18.12.2020 14:12

Координати спалаху Миколаївська область, Новоодеський район, с.Новоматвіївське, вул. Центральна, 8, 18, 29,  47°09'31.1"N 32°02'49.7"E

Застосовано зонування, запроваджено обмеження ДНПК при Новоодеській райдержадміністрації протокол № 11 від 12.12.2020.

До епізоотичного вогнища потрапили: с. Новоматвіївське, Новоодеського району Миколаївської області.

В епізоотичному вогнищі відсутні комерційні господарства з утримання та забою птиці.

Буферна зона (захисту): територія навколо неблагополучного пункту (епізоотичного осередку) радіусом 3 км, до якої включено населені пункти с.Кандибине, с. Сільвестрівське, туристичний двір «Золота підкова», Новоодеського району.

На території буферної зони (захисту) відсутні населені пункти та комерційні господарства з утримання та забою птиці.

До зони спостереження (нагляду) потрапили: територія навколо неблагополучного пункту (епізоотичного осередку) радіусом 10 км, до якої включено населені пункти с. Новоінгулка Новоодеського району, с. Степанівка Баштанського району, с. Капустине, Вітовського району

На території зони спостереження (нагляду) відсутні комерційні господарства з утримання та забою птиці.