16 грудня проведено перше засідання новообраного виконавчого комітету Доманівської селищної ради

Дата: 17.12.2020 13:47

Фото без опису16 грудня проведено перше засідання новобраного виконавчого комітету Доманівської селищної ради.

Відкриваючи засідання, голова виконавчого комітету Віктор Власюк закликав членів виконкому до плідної співпраці та конструктивного діалогу в умовах реорганізації селищної ради і подальшого розвитку громади.

Під час засідання виконавчий комітет схвалив бюджет Доманівського селищної ради восьмого скликання на 2021 рік та зміни до бюджету Доманівської селищної ради на 2020 рік.

Фото без описуЧлени виконавчого комітету обговорили проєкти рішень: про затвердження Програми соціально-економічного розвитку Доманівської селищної ради на 2021-2025 роки, про затвердження Програми соціального захисту населення  Доманівської селищної ради «Турбота» на 2021-2025 роки, про затвердження Програми «Благоустрій території Доманівської селищної ради на 2021-2025 роки».

Начальники відділів виконавчого органу селищної ради представили на розгляд проєкти рішень Доманівської селищної ради про утворення: відділу економіки, розвитку сільських територій та земельних відносин Доманівської селищної ради, фінансового відділу Доманівської селищної ради, відділу соціального захисту населення та охорони здоров’я Доманівської селищної ради, відділу житлово-комунального господарства, розвитку інфраструктури, містобудування, архітектури та благоустрою Доманівської селищної ради, Центру надання адміністративних послуг Доманівської селищної ради, про перейменування відділу освіти, молоді та спорту виконавчого органу Доманівської селищної ради у відділ освіти, культури, молоді та спорту Доманівської селищної ради та положень про них.

Також розглянуто проєкти рішень Доманівської селищної ради: про затвердження Регламенту виконавчого комітету Доманівської селищної ради восьмого скликання, про надання згоди на безоплатне прийняття об’єктів із спільної власності територіальних громад сіл Доманівського району у комунальну власність Доманівської селищної ради, про схвалення проекту рішення селищної ради «Про утворення комісії з реорганізації Володимирівської, Зеленоярської, Маринівської, Щасливської сільських рад шляхом приєднання до Доманівської селищної ради» та інші проєкти рішень порядку денного.

За результатом засідання виконавчого комітету усі рішення порядку денного прийняті.