Привітання з Днем Збройних Сил України

Дата: 06.12.2020 08:48

Шановні земляки - військовослужбовці, ветерани війни та Збройних Сил України!

Щиро вітаю вас із професійним святом, яке воістину стало всенародним, адже саме Збройні Сили України бережуть кордони нашої держави, її національні інтереси, забезпечують спокій громадян.

За плечами військовослужбовців України славні традиції предків, історичні  звитяги козацтва та неоціненний досвід наших батьків і дідів, які здобули перемогу над фашизмом.

Нині Збройні Сили України – це сучасна, професійна армія,  загартована у боях за територіальну цілісність нашої держави, зміцнена добровольцями і підтримана народом.

Переконаний, служба в лавах Української армії – це не тільки професія, для більшості з вас – це справа всього життя. Любов до Батьківщини, готовність до самопожертви, вірність військовій присязі, доблесть українських солдатів і офіцерів – це запорука миру, спокою та щасливого майбутнього на рідній землі.

З нагоди свята щиро бажаю вам успіхів, міцного здоров’я, надійного родинного тилу, мирного неба та процвітання вам і нашій державі!

Слава Україні!

селищний голова                                Віктор ВЛАСЮК