Відкрилася перша сесія Доманівської селищної ради восьмого скликання

Дата: 03.12.2020 17:10

Фото без опису3 грудня 2020 року відкрилася  перша сесія Доманівської селищної ради восьмого скликання.

Розпочала засідання сесії голова територіальної комісії Марина Мірошнікова, яка зачитала рішення територіальної комісії Доманівської селищної ради про реєстрацію депутатів Доманівської селищної ради і Доманівського селищного голови та вручила їм відповідні посвідчення.

Прийнявши присягу, новобраний селищний голова Віктор Власюк привітав депутатів та закликав їх до плідної співпраці у вирішені питань розвитку та життєдіяльності Доманівської громади.

Далі депутати розглянули організаційне питання щодо обрання секретарем Доманівської селищної ради. Таємним голосуванням секретарем селищної ради обрано Кузніченко Вікторію.

На сесії розглянуто питання про створення комісій Доманівської селищної ради та їх персональний склад, депутатами прийнято відповідне рішення.

Далі оголошено перерву у роботі сесії до 10-год. 7 грудня, де будуть розглянуті інші організаційні питання порядку денного сесії.

Фото без опису  Фото без опису