Оголошуємо результати поданих пропозицій щодо формування бюджету Доманівської громади на 2021 рік

Дата: 02.11.2020 14:34

Фото без описуДоманівська селищна інформує, що збір пропозицій до бюджету громади на 2021 рік у рамках інформаційної кампанії «Впливай на бюджет своєї громади!» завершено.

На відміну від минулорічної кампанії, цього року окрім жителів Доманівської селищної ради, свої пропозиції подавали мешканці Маринівської, Володимирівської, Зеленоярської та Щасливської сільських рад, адже вищеозначені сільські ради за результатом реформи Децентралізації увійдуть до Доманівської об’єднаної громади. Загалом взяли участь у опитуванні 41 житель.

Фото без описуНадані пропозиції сформовано по категоріям, а саме: водопостачання, вивіз та утилізація сміття, благоустій територій, покращення освітніх послуг, ремонт і будівництво споруд та доріг, інші пропозиції.

Надані пропозиції, які чітко та конкретно сформульовані та знаходяться у межах повноважень селищної ради, будуть розглянуті при визначенні стратегічних та операційних цілей під час формування бюджету Доманівської громади.

Всі наданні пропозиції ТУТ

Дякуємо за учать у опитуванні.