Вітання виконавчого комітету з Днем працівника соціальної сфери

Дата: 01.11.2020 08:47

Фото без описуУ першу неділю листопада в Україні, відзначають День працівника соціальної сфери.

Цей день ми висловлюємо вдячність тим, хто обрав таку потрібну і благородну сферу діяльності. Тож щиро вітаємо усіх працівників соціальної сфери з професійним святом!

Ви – ті, хто приймає на себе першими людські проблеми, біль та життєві негаразди. Свої напружені трудові будні Ви наповнюєте практичною добротою, турботою про самотніх та інвалідів, піклуванням про малозабезпечені сім’ї та безпритульних дітей, конкретною допомогою людям, які опинилися в скрутних життєвих обставинах.

Ваша самовіддана праця є запорукою того, що люди, котрі потребують уваги і підтримки з боку держави, не покинуті і не забуті у цей непростий для України час.

Щиро дякуємо Вам за сумлінну працю, адже ми з Вами єдині у прагненні соціальної справедливості, людяності та добра.

У цей святковий день щиро зичимо Вам і Вашим родинам прихильності долі, щастя, благополуччя і невичерпних душевних сил. Нехай благородна справа, якою Ви займаєтеся, приносить радість Вам, людську шану та визнання.

виконавчий комітет Доманівської селищної ради