Інформація щодо захворюваності коронавірусом COVID-19 на території Доманівської селищної ради

Дата: 20.10.2020 11:42

Фото без описуЗагроза COVID-19 досі залишається серйозною, адаптивний карантин триває до 31 грудня 2020 року на всій території Доманівської селищної ради. Враховуючи рішення позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 15 жовтня 2020 року (протокол №37), відповідно до якого території усіх міст та районів Миколаївської області встановлений «помаранчевий» рівень епідемічної небезпеки.

Тому, звертаємося до жителів громади з проханням не нехтувати правилами, рекомендованими міністерством охорони здоров'я, дотримуватися соціальної дистанції, користуватись масками та антисептиками. Станом на 9:00 годину 20 жовтня по Доманівській селищній раді коронавірусом COVID-19 хворіє 8 жителів селищної ради:

селище Доманівка - 6 осіб;

село Петропавлівка - 2 особа.

По Доманівському районі виявлено та підтверджено 90 випадків захворювання на коронавірус COVID-19.

На даний час коронавірусом COVID-19 хворіє 11 жителів району:

6 осіб – з селища Доманівка;

1 особа – з села Прибужжя;

2 особа – з села Петропавлівка;

2 особи – з села Богданівка.

Померло від наслідків COVID-19 – 4 жителя. Одужало від хвороби – 75 жителів району.

Бережіть себе! Дотримуйтеся карантинних заходів!