Вітання секретаря Доманівської селищної ради Галини Шульгіної з Днем захисника України та Днем Українського козацтва

Шановні  учасники  бойових дій, жителі  Доманівської громади!

Щиро вітаю вас із святом — Днем захисника України та Днем Українського козацтва!

Свято Захисника України започатковане в нелегкі часи новітньої історії України покликане віншувати мужність та  героїзм захисників незалежності,  суверенітету і територіальної цілісності нашої Держави, продовжуючи славетну історію Українського козацтва, адже козаки  завжди  були  символом величності нашого  народу,  уособленням  національного характеру,  сили  та  відваги.

У цей день ми вшановуємо воїнів  усіх  силових  відомств, добровольчих підрозділів, а також ветеранів та майбутніх оборонців України.

Зі скорботою  у  серці  ми  також  згадуємо наших земляків —  захисників, які за  покликом серця пішли боронити нашу країну від агресора та віддали найцінніше — своє життя. Честь їм і вічна Слава!

Шановні захисники, бажаю вам і вашим родинам миру, міцного здоров’я, щастя, благополуччя та сімейного затишку! І нехай Покрова Пресвятої Богородиці захищає нас!

Зі святом!

Слава Захисникам України!