На території Доманівської селищної ради оголошено День жалоби за загиблими в авіакатастрофі літака АН-26

Відповідно до Розпорядження голови Миколаївської облдержадміністрації від 06.10.2020р. №393 «Про оголошення Дня жалоби в Миколаївській області», у зв'язку із трагедією, що сталася внаслідок катастрофи військового літака АН-26 під час планових навчальних польотів 25 вересня 2020 року поблизу м. Чугуєва Харківської області та призвела до загибелі  військовослужбовців Повітряних Сил ЗСУ, з метою вшанування пам’яті загиблих курсантів ХНУ Повітряних Сил імені Івана Кожедуба з Миколаївської області Олабіна В.В. та Померанцева А.А.:

1. Оголосити на території Доманівської селищної ради 07 жовтня 2020року Днем жалоби за загиблими в авіакатастрофі літака АН-26;
  2. У День жалоби приспустити Державний Прапор України на будинках і спорудах органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій;
  3. Рекомендую керівникам підприємств, установ і організацій незалежно від форм власності  скасувати проведення концертно - розважальних заходів.

Секретар Доманівської селищної ради                                   Галина ШУЛЬГІНА