Пам’ятаймо про жахливі винищення безневинних людей

Дата: 29.09.2020 10:10

29 вересня 2020 року виповнюються 79-ті роковини початку однієї з найтрагічніших сторінок Голокосту – масових страт нацистськими окупантами в урочищі Бабин Яр у м.Києві євреїв, а також ромів, українців та представників інших національностей.

З метою належного ушанування пам’яті жертв цієї великої трагедії періоду Другої світової війни, збереження міжнаціонального миру та злагоди, утвердження в суспільстві гуманістичних цінностей в селищі Доманівка за участю голови районної державної адміністрації, заступника голови райдержадміністрації та представників селищної ради відбулася церемонія покладання квітів до місць поховання та пам’ятного знаку жертвам Голокосту.

Голокост, що призвів до винищення однієї третини євреїв і незліченних жертв з числа представників інших меншин, буде завжди служити всім народам застереженням про небезпеки, що таять у собі ненависть, фанатизм, расизм і упередженість.

«Пам’ять про Голокост необхідна, щоб наші діти ніколи не були жертвами, катами або байдужими спостерігачами». І. Бауер, ізраїльський історик.