Свій 95 - річний ювілей відзначила Гаврилова Антоніна Іванівна

Дата: 25.09.2020 15:57

Фото без описуУ цей святковий день, 25 вересня, до ювілярки з подарунками завітали  голова райдержадміністрації Сергій Шурабура та заступник Доманівського селищного голови по виконавчій роботі Володимир Гулич. Вітаючи Антоніну Іванівну, почесні гості висловили слова щирої вдячності з нагоди 95-річчя!

Ви є очевидцем багатьох історичних подій минулого століття, носієм наших традицій, глибокої життєвої мудрості.

Саме на таких, як Ви, потрібно рівнятися нинішньому поколінню, вчитися мудрості та гідності, бути такими ж чуйними та надійними.

Шановна Антоніно Іванівно, Ви прожили цілий вік. Доля не була не легкою, але Ви гідно здали життєвий екзамен, виростили та виховали дітей, онуків, тішитеся правнукам. Переживши важкі часи війни та відбудову України у повоєнні роки, присвятили життя наполегливої праці у сфері торгівлі, за що користуєтесь повагою серед односельців.

Висловлюючи Вам глибоку шану - бажаємо міцного здоров’я та радості, побити рекорди довголіття, щастя і всіх земних благ!

І будемо чекати запрошення на Ваш столітній ювілей.