Про скликання ХІІ сесії Доманівської селищної ради першого скликання

Дата: 14.09.2017 13:52

Доманівська селищна рада доводить до відома депутатів селищної ради, старост та населення, що відповідно до статей 42,46 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" 20 вересня 2017 року о 10 годині відбудеться ХІІ сесія селищної ради першого скликання.

Місце проведення сесії – зал засідань (ІІ поверх) адміністративної будівлі селищної ради

Проект порядку денного:

1.Про внесення доповнень до програми «Соціально-економічний розвиток Доманівської селищної ради на 2017-2020 роки».

2.Про затвердження Договорів  про передачу бюджетних коштів з бюджету Доманівської селищної ради до районного бюджету Доманівського району.

3.Про затвердження Договорів  про передачу бюджетних коштів з районного бюджету Доманівського району до бюджету Доманівської селищної ради.

4.Про затвердження Договору на передачу коштів субвенції з Володимирівського сільського бюджету до бюджету Доманівської селищної ради на фінансування програми «Соціально-економічного розвитку Доманівської селищної ради на 2017-2020 роки» у 2017 році.

5.Про затвердження Договору про передачу бюджетних коштів з бюджету Богданівської сільської ради до бюджету Доманівської селищної ради на фінансування програми «Соціально-економічного розвитку Доманівської селищної ради на 2017-2020 роки» у 2017 році.

6.Про внесення змін до бюджету Доманівської селищної ради на 2017 рік.

7.Про  поповнення статутного капіталу комунального підприємства «Доманівське».

8.Про внесення змін до Статуту Доманівської дитячої музичної школи Доманівської селищної ради Миколаївської області.

9.Про внесення змін до Статуту Доманівської публічної бібліотеки Доманівської селищної ради Миколаївської.

10.Про затвердження Договору про співпрацю між Доманівською селищною радою та міжнародною організацією Глобал Комьюнітіз (Global Communities), виконавцем Програми в Україні «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE).

11.Про затвердження Порядку перевезення учнів, вихованців, педагогічних працівників до місця навчання, роботи та додому.

12.Про затвердження офіційного сайту об’єднаної територіальної громади Доманівської селищної ради.

13.Земельні питання.

Доманівський селищний голова      О.О.Дога