ПРОВЕДЕНО КОНКУРС НА ПОСАДУ директора «Доманівська публічна бібліотека» Доманівської селищної ради

Дата: 19.08.2017 16:38

ПРОВЕДЕНО КОНКУРС НА ПОСАДУ

директора «Доманівська публічна

бібліотека» Доманівської селищної ради

18 серпня під головуванням Святченко Ірини Костянтинівни - заступника селищного  голови з питань освіти, медицини, культури, молоді та спорту, соціального захисту населення та впровадження інвестиційних програм проведено друге засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора «Доманівська публічна бібліотека» Доманівської селищної ради.

Для участі в  конкурсі надійшли документи від одного претендента.

В результаті конкурсного відбору за результатами проведеної співбесіди відповідно до  Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури» від 08.01.2016 року № 955-VIII, який вступив у дію з 24.02.2016 р. визнана переможцем конкурсу на зайняття вакантної посади директора «Доманівська публічна бібліотека» Доманівської селищної ради Тарасову Ірину Валеріївну.