Об'єднана територіальна громада
Доманівської селищної ради

ПРИВІТАЛИ З 90-РІЧНИМ ЮВІЛЕЄМ СЛУЖЕНКО КАТЕРИНУ ТРОХИМІВНУ

15 грудня відзначила 90-річний ювілей Служенко Катерина Трохимівна – яка є першим учителем більше 300 маленьких доманівців, найменшим з яких на сьогодні виповнилося 45 років.

У цей святковий день людно і гамірно було на подвір’ї Служенків: вдячні учні різних поколінь прийшли привітати свою рідну «Катеримівну», так милозвучно називали її колишні першачки… Звучали слова подяки, згадували цікаві випадки шкільного життя, перегорталися сторінки фотоальбомів…

Катерина Трохимівна родом з села Мар’ївки – чудового куточка козацького краю Доманівщини. Добре пам’ятає страшні роки Голодомору, адже сім’я, яка складалася з п’яти чоловік, у 1933 році втратила батька… Війна, яка обпалила серце і душу, закарбувала в пам’яті голод і розруху, але вижили вистояли…

Обравши професію вчителя, стала мудрим наставником молоді. За самовіддану працю нагороджена грамотами, подяками різного рівня, значком «відмінник освіти», медаллю «Ветеран праці».

Разом з чоловіком виховали сина і доньку, радіє трьом онукам та правнуку!

Завітали з привітаннями та подарунками до ювілярки голова Доманівської райдержадміністрації Осадчук Є.Л., перший заступник голови райдержадміністрації Фалько Н.І., заступник селищного голови Гулич В.В.,  спеціаліст селищної ради Міхенько І.В., голова районної ради ветеранів війни та праці Осадчук Р.О., які подякували за багаторічну подвижницьку працю, яскравий приклад людяності, мужності, сили волі, порядності!  Побажали Катерині Трохимівні міцного здоров’я, життєвих гараздів і «Так тримати!»

Оточена любов’ю і турботою, іменинниця щиро раділа святу і від душі бажала усім дожити до її років!

Секрет довголіття, на думку ювілярки, у постійному русі і гарному настрої, бачити у всьому позитив та любити людей і все навколо!

З роси і води Вам, шановна Катерино Трохимівно!« повернутися до списку новин