Об'єднана територіальна громада
Доманівської селищної ради

Літературна колісниця часу : «Козацька слава в дзеркалі століть»

«Сини твоєї Батьківщини,

В них сила духу непоборна!

Козацтво – слава України,

Це гордість наша всенародна!»

14 жовтня в день святої Покрови Пречистої Богородиці одночасно з Днем українського козацтва наша держава святкує День захисника України.

До цих свят працівники Доманівської бібліотеки для дітей організували та  провели  Літературну колісницю часу : «Козацька слава в дзеркалі століть».  Під час подорожі команди хлопців та дівчат Зеленоярської, Козубівської, Новоолександрівської та Доманівської ЗОШ І – ІІІ ст..№2,  робили зупинки на таких станціях:   

1. ст. Інтелектуальна. На цій зупинці  пройшла інтелектуальна гра: « Козак –інтелектуал»

2. ст. Січова.  На Січовій майбутні козаки  збирали необхідні речі для козацьких походів

3. ст. Народна мудрість. Під час цієї зупинки діти згадували приказки про козаків та доповнювали  прислів'я.

4. ст. Музична.  Після мозкового штурму діти з радістю відпочили на станції Музична, де прослухали та співали  пісні козацької доби.

Наприкінці заходу діти мали змогу ознайомитися з викладкою книг про Українське козацтво: «Лине слава козацька з далеких віків».

А молодшим читачам було представлено відео - презентацію «Дітям про козаків», а також вони із задоволенням переглянули мультфільми : «Як козаки сіль добували»,  «Як козаки в футбол грали» та інш.

Діти мали нагоду зазирнути в сторінки історії,  дізналися  історію виникнення козацтва, героїчні походи та звитяги, звичаї та побут козаків, а також про видатних гетьманів.« повернутися до списку новин