Увага, карантин продовжує діяти!

Загроза COVID -19 досі залишається серйозною, а адаптивний карантин, який встановлено  постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами) та від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами) продовжено до 31 жовтня 2020 року на всій території Доманівської селищної ради.
     Тому, звертаємося до жителів громади з проханням не нехтувати правилами, рекомендованими міністерством охорони здоров'я, дотримуватися соціальної дистанції, користуватись масками та антисептиками.

Адже саме заходи захисту можуть зберегти життя.

Виконавчий комітет Доманівської селищної ради