Доманівська громада
Миколаївська область, Вознесенський район

Вшанували воїнів - переможців з нагоди 75-ї річниці закінчення Другої світової війни

Дата: 02.09.2020 13:09
Кількість переглядів: 1307

2 вересня у світі  відзначили 75-у річницю закінчення Другої світової війни. Український народ зробив вагомий внесок у перемогу над нацизмом. Воєнні дії під час Другої світової війни відбувалися на території України протягом 40 місяців – із 22 червня 1941 року до кінця жовтня 1944 року. На українській землі були зосереджені головні сили вермахту.

У Доманівці з нагоди цієї пам’ятної дати до Меморіального комплексу «Братська могила» прийшли, дотримуючись карантинних обмежень, пов’язаних з поширенням корона вірусної інфекції COVID-19, працівники Доманівської селищної ради, Доманівської районної державної адміністрації, представники інших трудових колективів, громадських організацій.

Учасники акції пам’яті поклали квіти до підніжжя братської могили воїнам-визволителям, пам’ятника нашим славним землякам-героям, обеліска Герою Радянського Союзу Івану Миколайовичу Лихому.

Також, у цей день, заступник селищного голови Володимир Гулич, заступник голови райдержадміністрації Наталія Фалько, голова районної організації ветеранів України Раїса Осадчук відвідали та привітали з знаковою датою учасника бойових дій Другої світової війни Дудара Анатолія Терентійовича.