До відома підприємців та жителів Доманівської селищної ради, які планують відкрити власну справу!
У зв’язку з виконанням «Програми розвитку малого і середнього підприємництва у Миколаївській області на 2019-2020 рік» Регіональний фонд підтримки підприємництва у Миколаївській області планує провести 5 он-лайн конференцій на тему «Ефективний кредит».
Он-лайн формат цього заходу дозволить підприємцям, фізичним особам, що планують відкривати бізнес, у зручний час приєднатися до дискусії, метою якої є підвищення обізнаності жителів області щодо заходів, які Миколаївська обласна державна адміністрація реалізує для підтримки підприємництва у Миколаївський області, щодо банківських кредитних продуктів для бізнесу, тощо.
Кваліфіковані доповідачі нададуть роз’яснення щодо взаємодії з банківськими установами, державними органами, як працює обласна програма часткового відшкодування відсоткових ставок за кредитами та поділяться власним досвідом взаємодії з програмою підтримки малого та середнього бізнесу
Реєструйтеся на захід за посиланням
https://forms.gle/7ZAXceMVUHgNHVzw8