До відома підприємців та жителів Доманівської селищної ради, які планують відкрити власну справу!

Дата: 27.08.2020 15:08

Фото без описуУ зв’язку з виконанням «Програми розвитку малого і середнього підприємництва у Миколаївській області на 2019-2020 рік» Регіональний фонд підтримки підприємництва у Миколаївській області планує провести 5 он-лайн конференцій на тему «Ефективний кредит».

Семінари будуть проведені у наступні дні:

• 9 вересня 11:00-14:00 год (Посилання на Zoom конференцію https://us02web.zoom.us/j/88678776525 );
  • 24 вересня 11:00 - 14:00 год;
  • 7 жовтня 11:00-14:00 год;
  • 22 жовтня 11:00-14:00 год;
  • 4 листопада 11:00-14:00 год.

Он-лайн формат цього заходу дозволить підприємцям, фізичним особам, що планують відкривати бізнес, у зручний час приєднатися до дискусії, метою якої є підвищення обізнаності жителів області щодо заходів, які Миколаївська обласна державна адміністрація реалізує для підтримки підприємництва у Миколаївський області, щодо банківських кредитних продуктів для бізнесу, тощо.

Кваліфіковані доповідачі нададуть роз’яснення щодо взаємодії з банківськими установами, державними органами, як працює обласна програма часткового відшкодування відсоткових ставок за кредитами та поділяться власним досвідом взаємодії з програмою підтримки малого та середнього бізнесу

Реєструйтеся на захід за посиланням