Об'єднана територіальна громада
Доманівської селищної ради

Урочиста церемонія підняття Державного Прапора України, Доманівського району та селища Доманівки 23 серпня 2020 року

23 серпня, о 10-й годині ранку, в Доманівці, на площі перед районним будинком культури, відбулася урочиста церемонія підняття Державного Прапора України. Через карантинні обмеження, пов’язані з поширенням коронавірусної інфекції COVID-19, вона не була такою велелюдною, як у попередні роки, однак усі бажаючі мали змогу переглянути її он-лайн трансляцію в мережі Facebook.

Почесне право підняти Державний Прапор України, а також прапори Доманівського району та селища Доманівки, було надано кращим працівникам, учням, військовослужбовцю.

Сердечно привітали присутніх, усіх жителів району з Днем Державного Прапора України та Днем Незалежності України заступник голови Доманівської районної державної адміністрації, виконувач функцій і повноважень голови райдержадміністрації Наталія Фалько та секретар Доманівської селищної ради Галина Шульгіна. Вони побажали всім міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, щедрої долі, сили і наснаги в усіх справах, миру і злагоди у нашому спільному домі.

З нагоди Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України вдячні доманівці вшанували пам'ять загиблих земляків у зоні АТО та учасників Другої світової війни, поклавши квіти до Стіни Пам’яті та Меморіального комплексу «Братська могила».« повернутися до списку новин