До уваги жителів громади!

Відбулася нарада з питання

«Про відновлення роботи закладів дошкільної освіти

Доманівської селищної ради в умовах карантину»

09 липня 2020 року в Доманівській селищній раді,  за участі Рудковської Т.М. заступника начальника  Первомайського міжрайонного управління Головного управління держпродспоживслужби в Миколаївській області, головного спеціаліста відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Столярова Л.В.,Заворотньої Ж.Ю. – голови постійної комісії з питань планування бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, управління комунальною власністю, відбулася нарада з питання «Про відновлення роботи закладів дошкільної освіти Доманівської селищної ради в умовах карантину» та надано доручення начальнику відділу освіти, молоді та спорту Тихолаз О.М. надати до 13 липня 2020 року інформацію для подальшого розгляду на постійній комісії з питань планування бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, управління комунальною власністю, а саме:

інформацію про економію коштів  по дошкільним, позашкільним закладам, утвореної в умовах карантину, їх перерозподіл на виконання першочергових потреб по відновленню роботи закладів дошкільної освіти;

подати розрахунки потреби питної води для дошкільного закладу №3 та необхідність коштів;

подати заявку та рахунок на оплату дезінфікуючих засобів.

Протокол за посиланням додається.