До уваги аграріїв!

Дата: 03.07.2020 14:08

До уваги аграріїв,

які залучили банківські кредити для виробничої діяльності!

Не втрачайте можливість здешевити відсотки!

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 29.04.2015 № 300 здешевлюються відсотки за коротко-, середньо- та довгостроковими кредитами у розмірі 1,5 облікової ставки Національного банку України (на сьогодні це становить 9 %)!

Наказом Мінекономіки вже затверджено форму заявки на участь у конкурсі для отримання компенсації за укладеними кредитними договорами.

Звертаємо увагу, що державна допомога надається виключно через уповноважені банки. Отже звертайтеся до банківських установ та отримуйте належну фінансову підтримку!

З переліком уповноважених банків можна ознайомитись на вебсторінці департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації за посиланням:

Довідки за телефонами департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації: (0512) 37 74 02, 37 78 05.