Шановні медичні працівники, працівники охорони здоров’я Доманівщини! Доманівська громада вітає вас з професійним святом — Днем медичного працівника!

Прийміть сердечну подяку за віддану працю, професійність та лікарську честь.

Ви несете на собі величезний тягар чужого болю та відповідальності, адже у ваших руках — життя людей. Професія, яку ви обрали, заслуговує на найвищу похвалу, захоплення і повагу. Сьогодні, як ніколи, ми всі усвідомлюємо, що ВИ, всупереч усім труднощам нашого сьогодення, продовжуєте виконувати свій професійний обов’язок, проявляєте неабияку мужність, силу та власну волю в протистоянні та лікуванні короновірусної хвороби.

Низький уклін  та особлива подяка за Вашу самовіддану працю.

Міцного здоров’я, сімейного благополуччя, сил і терпіння. Нехай Ваша праця збагачується новим досвідом та добрими справами, а кожен день сповнюється гордістю за обрану професію, шаною і повагою людей.

З повагою секретар селищної ради                         Галина Шульгіна