10 червня 2020 року відбулося засідання постійної комісії Доманівської селищної ради з питань промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг

Дата: 12.06.2020 10:24

На засіданні постійної комісії Доманівської селищної ради з питань промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг було розглянуто питання «Про забезпечення КП «Доманівське» послугами водопостачання та стан сплати за надані послуги». Враховуючи те, що в літній період виникає проблема в безперебійному забезпеченні водою населення на підставі не раціонального її використання – це полив городів, а також використання води поза лічильником, несвоєчасну сплату за послугу та зниження рівня води в свердловинах, комісією запропоновано розглянути питання щодо виділення коштів на винесення вузлів обліку води (лічильників) за межі домоволодінь користувачів, першочергово жителям, які порушують норми та правила користування водою. Розглянуто також представлену інформацію  директором комунального підприємства «Доманівське» Ковбелем А.А., яка вкрай негативно впливає на роботу комунального підприємства по наданню послуг жителям громади (інформація).

Фото без описуhttps://rada.info/upload/users_files/04376386/024ab9c78c6b74e83ca511dc9ae7870f.pdf