ОГОЛОШЕННЯ!

Дата: 11.06.2020 16:29

Первомайське міжрайонне управління Головного управління
Держпродспоживслужби в Миколаївській просить довести до відома
суб’єктів господарювання, що займаються бджільництвом, громадянських
організацій бджолярів з Бюджетною програмою
КПКВК 1201150.
Повідомити пасічників які мають паспорт на пасіку але відсутня
державна реєстрація операторів ринку, відповідно до вимог Закону України
«Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових
продуктів», листа Державної служби України з питань безпечності харчових
продуктів та захисту споживачів від 14.06.2018 року №6002-113-12/4087
щодо реєстрації пасік, розпорядження Головного державного ветеринарного
нспектора України від 11.06.2018 року № 67 державна реєстрація є
обов’язкова для суб’єктів господарювання, які займаються утриманням та
розведенням бджіл. Реєстрація потужностей здійснюється на безоплатній
основі. Оператор ринку необхідно лише подати заяву до територіального
органу Держпродспоживслужби за місцем розташування потужностей та
детальну інформацію про вид діяльності. Додаємо список ПІБ кому потрібно
дійснити
реєстрацію.

зразок заяви додається.

Заступнику начальника Первомайського міжрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області Т.М. Рудковській ___________________________________________________________________________________________________________                                                          (найменування територіального органу центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері безпечності та окремих показників якості харчових продуктів)

про державну реєстрацію потужності

1. Найменування або прізвище, ім'я, по батькові оператора ринку:

____________________________________________________________________ ____________________________________________________________________

2. Номер телефону оператора ринку: ____________________________________

3. Адреса електронної пошти оператора ринку: ___________________________

4. Адреса потужності оператора ринку: __________________________________

(індекс, область, район, населений пункт, вулиця, номер будинку)

5. Керівництво оператора ринку (одноосібний керівник або члени колегіального органу управління), контактні дані: ______________________

__________________________________________________________________               (посада, прізвище, ім'я та по батькові, номер телефону, адреса електронної пошти)

____________________________________________________________________ (посада, прізвище, ім'я та по батькові, номер телефону, адреса електронної пошти)

6. Вид діяльності, що планується здійснювати з використанням потужності

(кожен вид діяльності, який планується здійснювати, позначається символом "V" у відповідній графі):

Вид діяльності, що планується здійснювати з використанням потужності

1

Діяльність, пов'язана з харчовими продуктами, які не потребують дотримання температурного режиму та можуть зберігатися при температурі вище 10 °C і залишатися придатними для споживання людиною, а саме:

первинне вироб

ицтво

транспортування

зберігання

реалізація

2

Діяльність закладів громадського харчування за категоріями:

стаціонарна потужність (ресторан, бар, кафе, піцерія тощо)

рухомі та/або тимчасові потужності

3

Виробництво харчових продуктів, інгредієнтами яких є виключно продукти рослинно

о походження та/або перероблені продукти тваринного походження

4

Роздрібна торгівля харчовими продуктами

5

Інший вид діяльності

5.1

первинне виробництво

5.2

змішування та пов'язані з цим процедури

5.3

обробка (переробка)

5.4

наповнення

5.5

пакування

5.6

відновлення та інші зміни стану об’єкта

5.7

зберігання

5.8

транспортування

5.9

реалізація

Цією заявою підтверджую, що потужність не буде використовуватись для виробництва та/або зберігання харчових продуктів тваринного походження, які вимагають отримання експлуатаційного дозволу.

"___" ______ 20__ року

(дата підписання заяви)

___________________________        __________        _______________________

(посада оператора ринку                              (підпис)                          (ініціали та прізвище)