Завершено роботи з ліквідації наслідків негоди 28 травня

У Доманівці завершено роботи з ліквідації наслідків негоди, яка пронеслась по селищу 28 травня 2020 року. Негодою в селищі було пошкоджено понад 30 будинів як багатоквартирних, так і приватної забудови. У більшості випадків постраждали дахи.

На сьогодні виконано вже 94,5% робіт по відновленню покрівель та завершено роботи з ліквідації лиха, а саме: проведено розчищення території від повалених дерев та гілок.

Всього негодою завдано збитків приватному сектору на суму 68475,00 гривень. На погашення збитків з місцевого бюджету виділено коштів  в сумі 41745,00 грн, чим забезпечено шифером 19 домоволодінь в загальній кількості - 253 листа.

Допомогу місцевому бюджету по відшкодуванню збитків, потерпілим від смерчу за власною ініціативою згодилися надати наші спонсори депутат Доманівської селищної ради Михайло Молдованенко та директор ТОВ «Нива-Союз» Валентина Полторан, якими виділено шифер в кількості 78 та 50 листів відповідно, на загальну суму 21120,00 гривень.

На сьогодні залишилось забезпечити будівельними матеріалами 4 домоволодіння (34 листа шифера).