Увага! Вакансія

Доманівська селищна рада  оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу земельних відносин.

Основні вимоги до  кандидата:

• вища освіта не нижче ступеня бакалавра;
  • без вимог до стажу роботи;
  • досконале володіння державною мовою;
  • вміння працювати на комп'ютері.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці надається загальним відділом селищної ради.

Документи приймаються протягом 30 днів  з дня оголошення про проведення конкурсу за адресою:

смт. Доманівка   вул. Центральна,48 селищна рада

телефон  9-19-49

Доманівська селищна рада  оголошує конкурс на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста загального відділу.

Основні вимоги до  кандидата:

• вища освіта не нижче ступеня бакалавра;
  • без вимог до стажу роботи;
  • досконале володіння державною мовою;
  • вміння працювати на комп'ютері.

смт. Доманівка   вул. Центральна,48 селищна рада

телефон  9-19-49